Посміхайтесь разом з нами
Колектив стоматології VINIR — це лікарі, медсестри, адміністративний персонал. Усі ми працюємо для однієї-єдиної людини — свого пацієнта. Пацієнт, звернувшись до нашої клініки, отримує сучасне лікування якісними інструментами та хорошими матеріалами.
Our team
2496
усміхнених пацієнтів
Наші послуги
Наші пацієнти отримують кваліфіковану допомогу: від консультації та діагностики до комплексного лікування та протезування.
Лікарі стоматологічної клініки VINIR вивчають і впроваджують нові технології, тому ми даємо гарантію на свої послуги та сміливо говоримо про лікування, яке майже не болить. Наш заклад гарантує високий рівень стерильності та безпеки.
Хочете отримати красиву усмішку при мінімальному стресі?
Чекаємо вас без вихідних!
Пропонуємо:
імплантацію та протезування
кісткову пластику
встановлення вінірів
лікування та гігієнічний догляд за зубами
художню реставрацію зубів
мікропротезування вкладками
лікування парадонтологічних захворювань
ортодонтію та відбілювання
Основною моєю ціллю було створити команду лікарів — фанатів стоматології, які прагнуть виконувати максимально ідеальну роботу та отримувати від пацієнтів щирі та вдячні усмішки. Як керівник, я намагаюся створити приємну атмосферу для наших працівників, і, на моє глибоке переконання, ця теплота передається пацієнтам. Лікарі клініки VINIR постійно відточують свою майстерність, відвідуючи спеціалізовані курси. Ми розуміємо, що у сфері медицини безперервний розвиток є надважливим. Знайте: основне наше завдання — щоб ви отримали від нас очікуваний результат. Вадим Репецький, головний лікар і засновник клініки VINIR
Наша команда
slide
slide
Безболісне лікування
Клієнтоорієнтованість
Хочу ідеальну
усмішку!
*Обов'язкові поля