image
Новина
5 ефектів, через які усмішка має неприродний вигляд
Дата публікації: 03 вересня

Усмішка — це те, що може викликати прихильність за секунди, однак це працює лише у випадках, коли вона виглядає природно та привабливо.

Як зберегти таку усмішку або отримати її за допомогою стоматологічних послуг? Розповідаємо у блозі приватної стоматологічної клініки VINIR. 

Раз, два, три… оцінюємо! 

На жаль, природна усмішка не у всіх бездоганна. Трапляються і нерівності, і щілинки, і тріщинки. Та варто оцінювати їх об’єктивно: деякі недосконалості додають усмішці шарму, тож якщо вони не порушують правильне функціонування щелепи та не створюють дискомфорту для пацієнта, можливо, не варто нічого змінювати.

Втім, у клініці VINIR діє правило: ми чуємо побажання пацієнта та підбираємо лікування, яке збереже баланс між функціональністю та естетикою.

То що ж вважаємо табу у плані естетичних стоматологічних послуг? 

  • Відбілювання в нуль

Біла усмішка — це красиво, однак варто враховувати, чи пасуватиме білосніжний тон до шкіри, волосся та загального кольоротипу пацієнта. Колір, який виглядатиме природно для одних, іншим не пасуватиме взагалі й буде помітним ледь не за милю.

Стоматолог не може точно спрогнозувати відтінок, який отримає пацієнт після відбілювання, тож ми у VINIR наполегливо рекомендуємо не висвітлювати зуби більше, ніж на тон. А якщо у пацієнта є чутливість зубів, реставрації, коронки, або ж йому/їй ще не виповнилося 18 років, не проводимо процедуру.

  • Вініри за шаблоном 

Якщо з коронками таке трапляється доволі рідко, то вініри часто й досі ставлять не такі, які пасують до рис обличчя, а такі «як в тієї акторки». Пам’ятайте, що форма зубів — річ індивідуальна, тож не варто повторювати когось: довіртеся своєму стоматологу, який разом з техніком змоделює для вас форму зубів, яка буде виглядати класно, а не як позичений у когось вставний протез.  

У клініці VINIR моделюємо форму керамічних вінірів на основі замірів, знімків та зліпків, отримуємо цифрові скани щелеп та моделюємо майбутню усмішку в цифровому форматі, адже хочемо, щоб ви отримали бажаний результат.

  • Неправильно підібраний тон реставрацій

Зробили реставрацію, а різниця між тоном натуральної емалі й композита — величезна. І весь ефект роботи втрачається, а в низці випадків навіть стає гірше.

Щоб уникнути таких випадків, потрібно ретельно звірятися палітрою тонів, чути рекомендації стоматолога та проводити реставрування тільки після професійної гігієни зубів. Тоді різниця в кольорі буде непомітною, а ви — задоволені результатом.

  • Кардинальна зміна форми зубів

Усі ми хочемо мати ідеальну усмішку, однак результат повинен бути комплексним. Якщо змінювати тон чи форму зубів, то робити це для всіх зубів ряду, інакше результат може бути дивним. 

Найчастіше усмішка стирається нерівномірно, а дрібні недосконалості лише йдуть на користь, саме тому реставрувати треба з орієнтацією не на ідеальні параметри, а на те, щоб відновлений зуб був «своїм» у зубному ряду.   

  • Скайси та інші прикраси для зубів

Якщо ви бажаєте, щоб усмішка виглядала природно, то скайси — не ваш варіант. Однак вибір щодо встановлення таких прикрас виключно за пацієнтом. Ми ж зробимо усе для того, щоби прикраса була надійно зафіксована та не шкодила емалі.

Зараз у моді натуральна усмішка, а от зуби один в один «видадуть» її неприродність. У клініці VINIR моделюємо красиві усмішки, в яких не буде жодного натяку на штучність.

Звертайтеся, підберемо для вас оптимальний метод відновлення естетики зубів.

Запис за телефоном: +38 (067) 716 29 85