image
Новина
5 ознак хорошої клініки: чому варто обрати лікування зубів у VINIR
Дата публікації: 06 серпня

Коли мова йде про стоматологічні послуги, до зубного болю часто додається ще й головний. Пропозицій безліч: від маленьких приватних кабінетів до великих клінік. Як обрати варіант, за якого можна точно бути впевненим у якості лікування? Якою має бути стоматологічна клініка, аби зі спокійним серцем довірити її фахівцям здоров’я своїх зубів? Про це сьогодні й поговоримо.

Скажи мені, хто твій лікар — і я скажу, яка це клініка

Репутація клініки та якість послуг, які вона надає, безпосередньо залежить від професіоналізму її лікарів. Саме тому фахівці VINIR регулярно оновлюють свої знання та прокачують вміння: проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують тематичні семінари та вивчають нові методики. Завдяки цьому наші пацієнти отримують надійне лікування й залишаються задоволеними його результатами. 

Крім цього, у клініці VINIR регулярно відбувається навчальний курс для хірургів та ортопедів на тему методу «Все на 4», після якого головний лікар VINIR Вадим Репецький проводить живу операцію у присутності всіх учасників. 

Гарантія на послуги — норма хорошої стоматології

Що б ви не купуваливзуття, побутову техніку чи нову автівку — практично кожен товар має гарантійні терміни. Це свідчить про те, що обрана річ послугує вам довго й вартуватиме тих коштів, які на неї витрачено. І дуже важливо мати такі гарантії, коли ви йдете лікувати зуби. Ми впевнені у методах лікування та матеріалах, які використовуємо, тому пацієнти VINIR отримують 3 роки гарантії на послуги клініки. Серед них:

  • різні види реставрацій;
  • протезування коронками, вкладками та вінірами;
  • дентальна імплантація;
  • ортодонтичне лікування. 

Що це означає для пацієнта? За умов правильного догляду всі матеріали прослужать вказаний термін. Якщо ж із певних причин протягом цього визначеного терміну вилітає коронка, не приживається імплант тощо — клініка має виправити ситуацію власним коштом. За таких умов ви почуватиметеся спокійно та безпечно, а лікування, навіть складне, буде приємнішим.

Сучасне медичне обладнання — запорука якісного лікування

У клініці VINIR є все, аби воно було саме таким. Матеріали для реставрацій та імпланти виготовляємо у власній зуботехнічній лабораторії. Крім цього, у нашому розпорядженні надточні мікроскопи й цифрові технології, з якими досягаємо для пацієнтів ідеальних результатів. 

Ви маєте знати, чого очікувати

Тому наші лікарі розробляють план лікування заздалегідь: людині легше, коли вона бачить чітко розписані етапи, орієнтовну кількість та терміни відвідувань і може планувати свої витрати. Складаємо індивідуальний графік, враховуючи потреби пацієнтів, та завчасно нагадуємо про запис. 

Норми важливі! 

Дезінфекція приміщення, одноразові рукавички, захисні маски для лікарів, запаковані та марковані стерильні інструменти — це все санітарні умови стоматологічної клініки, які обов’язково мають бути дотриманими. Втім, не менш важливі й етичні норми. Ми ніколи не публікуємо фото чи відео лікування без дозволу. 

Обирайте надійне та безпечне лікування у VINIR — тут здоров’я й комфорт пацієнтів, а також достойний сервіс завжди на першому місці! 

Записуйтеся за телефоном: +38 (067) 716 29 85