image
Новина
Художня реставрація: «ні» — дефектам, «так» — красивій усмішці!
Дата публікації: 18 березня

Помічаєте недоліки своєї усмішки, коли дивитеся у дзеркало? Навіть малопомітні тріщинки чи сколи здатні добряче зіпсувати настрій. 

Не змушуйте себе миритися з такими дефектами. Виправити їх та повернути красу усмішці допоможе художня реставрація!

У чому суть художньої реставрації зубів

Завдяки цьому методу можна позбутися різноманітних дефектів, тріщин чи проміжків між зубами.

Перед тим, як почати відновлення зубів, потрібно провести комплексну діагностику стану ротової порожнини, а за необхідності — лікування карієсу, захворювань ясен тощо.

Під час процедури стоматолог працює безпосередньо із поверхнею зубів: шліфує їх, нарощує тканини, коригує форму тощо. Реставрація дозволяє зберегти зовнішній вигляд усмішки без втрати будь-яких її функцій.

Особливість художньої реставрації у тому, що зуб відновлюють з мінімальним препаруванням його поверхні. Зазвичай забирають лише нежиттєздатні тканини в ділянці дефекту.

Кому потрібна художня реставрація зубів

Криві, жовті зуби, які стерлися, виглядають не дуже естетично. Саме тому збільшення довжини, форми та кольору зубів часто дозволяє візуально омолодити усмішку.

Однак реставрація — не панацея, а тим паче — не заміна ортопедичного та ортодонтичного лікування.

Як проводять художню реставрацію зубів

Під час процедури стоматолог наносить композитний матеріал на зуб шар за шаром, кожен з них дуже тонкий.

На кожному етапі нанесення композита стоматолог застосовує спеціальну лампу, під впливом якої матеріал стає твердим. Спеціальними інструментами лікар ретельно формує анатомічний рельєф зуба: відтворює всі його форми та заглиблення.

Про ці деталі не варто забувати, адже важливо, щоб зуб мав натуральні анатомічні особливості, а щелепа змикалася правильно.

Завершується художня реставрація ретельним поліруванням з допомогою спеціальних щіточок і дисків. Така процедура дозволяє додати усмішці натурального блиску.

Якими матеріалами проводимо художню реставрацію у VINIR

Сучасні фотополімерні матеріали дозволяють повернути зубному ряду досконалу усмішку, яка виглядає натурально. Вони міцніші та стійкіші до стирання.

У клініці VINIR виконуємо художню реставрацію з використанням німецьких, японських та американських фотополімерів. Зокрема, використовуємо реставраційний матеріал Esthet X HD від Dentsply.  

Чому кваліфікація лікаря — неодмінна складова результату художньої реставрації

Щоб ефект тішив вас і естетично, і функціонально, фахівець повинен знати та вміти відтворити кожну анатомічну деталь зуба. Від цього залежить не лише краса, а й зручність жування. А зробити це може лише спеціаліст з ґрунтовними знаннями та досвідом роботи у цій сфері. Саме така команда працює у клініці VINIR.

Чимало пацієнтів не наважуються на художню реставрацію через можливість появи дискомфорту під час процедури. Однак цей страх безпідставний, адже за потреби під час художньої реставрації у клініці VINIR використовуємо анестетики сучасного покоління, з якими неприємні відчуття повністю відсутні.

Скільки часу служить художня реставрація зубів?

За належного догляду відновлені зуби слугуватимуть вам 7-10 років. Якщо, звісно, не забувати про ретельну домашню гігієну та професійну чистку ротової порожнини.

Мрієте про красиву усмішку? Починайте діяти просто зараз — записуйтеся на художню реставрацію у клініку VINIR!

Запис за телефоном: +38 (067) 716 29 85