image
Новина
Чому професійна гігієна зубів — необхідність для кожної людини
Дата публікації: 30 вересня

«З гігієною можна прекрасно дати собі раду і вдома», «я вмію самостійно чистити зуби»… За роки роботи ці та інші думки ми чули не раз. Мовляв, для чого йти до стоматолога на професійну гігієну, якщо ви й так регулярно дбаєте про свою усмішку.

Втім, ми не втомлюємося пояснювати нашим пацієнтам: професійна гігієна — не змова стоматологів, а необхідність для кожної людини, яка хоче зберегти здоров’я зубів. Чому — читайте далі у блозі. 

Привіт, зубний наліт: чому він приходить знову і знову 

Як би ретельно ви не чистили зуби та які б суперсучасні щітки-пасти не використовували, все одно знайдуться місця, куди не дістатися нічим — навіть зубною ниткою чи іригатором. 

Спершу такий наліт зовсім непомітний і не спричиняє жодного дискомфорту. Та з часом він накопичується та ущільнюється, поступово стає твердішим та перетворюється на зубний камінь, видалити який самостійно просто неможливо. Тому єдине правильне рішення у такій ситуації — звернутися за професійною чисткою у стоматологічну клініку. 

Коли варто робити професійну гігієну зубів

Численні дослідження показують, що оптимальний варіант вчасно позбутися зубного каменю і зберегти здоров’я зубів — робити професійну чистку двічі на рік. Вона допоможе запобігти низці проблем, які виникають через надмірне накопичення зубного каменю: розвитку карієсу, запаленню ясен, кровоточивості зубів, розхитуванню тощо.

Також професійна гігієна є важливим етапом перед початком стоматологічного лікування: художньої реставрації, встановлення вінірів чи ортодонтичного лікування. Чому так? 

Бо іноді після процедури можуть «вийти в люди» проблеми, які ховалися під зубним каменем: крихітна дірка, пляма чи початкова стадія карієсу, тож вкрай важливо спочатку усунути їх. Крім цього, професійна гігієна допомагає правильно підібрати матеріали для реставрації та полегшує процес лікування.

Як відбувається професійна гігієна

У стоматологічній клініці VINIR спочатку проводимо огляд ротової порожнини: фахівець оцінить ситуацію та залежно від неї підбере метод проведення процедури. Потім — три етапи, які не займають багато часу та є доволі комфортними для пацієнта. 

  • 1 етап чищення ультразвуком. За допомогою спеціального ультразвукового апарата з емалі акуратно видаляємо тверді зубні відкладення. При цьому сама емаль залишається цілою та неушкодженою.
  • 2 етапвидалення пігментованого нальоту за допомогою повітряно-абразивного методу Air-flow. Наліт із поверхні зубів усуваємо струменем аерозолю, який складається із фторованої води та спеціального порошку, що містить кальцій. 
  • 3 етап полірування поверхні зубів. Для цього використовуємо професійні щіточки, чашки та спеціальні пасти й підбираємо їх індивідуально для кожного пацієнта. Поверхня зубів стає гладкою, блискучою та захищеною від бактерій. 

Обирайте надійні послуги  звертайтеся до клініки VINIR!

Наші фахівці подбають про якісну професійну гігієну, після якої ваші зуби відчуватимуться як новенькі! 🙂 А якщо вас турбують інші стоматологічні проблеми чи замислюєтеся про кардинальні зміни усмішки — завжди порадимо той метод лікування, який зробить ваші зуби здоровими та красивими. 

Записуйтеся за телефоном: +38 (067) 716 29 85