image
Новина
Чи можливо зробити професійну гігієну в домашніх умовах
Дата публікації: 19 лютого

Сучасна людина має цілу низку засобів для щоденного догляду в домашніх умовах і, здавалося б, успішно ними користується. Чому ж цього недостатньо, навіть якщо ви старанно доглядаєте за зубами? 

Навіть найсучасніша зубна щітка та інноваційна зубна паста не гарантують очищення важкодоступних місць. Крім цього, особливості прикусу, відсутність одного або кількох зубів, підвищена чутливість змінюють процес жування, а це призводить до формування зубного каменю, який у домашніх умовах видалити неможливо. 

Звісно, щоденну гігієну ніхто не скасовував. Все ж будь-яка процедура, яку проводить кваліфікований спеціаліст, завжди дає кращий результат, ніж домашній догляд. Саме тому насамперед рекомендуємо 1-2 рази на рік (залежно від швидкості скупчення нальоту й чутливості емалі) проводити комплексну гігієну у стоматолога. З цим вам залюбки допоможуть у клініці VINIR.

Показання для професійної гігієни:

  • профілактика захворювань зубів і ясен;
  • видалення нальоту і зубного каменю;
  • боротьба із захворюваннями ясен, запаленням і кровоточивістю;
  • підготовка до імплантації, протезування, ортодонтичного лікування;
  • ефективне очищення зубів за наявності брекетів, а також після їхнього зняття;
  • видалення «нальоту курця».

Коли ви прийдете на процедуру професійної гігієни, спершу вас огляне фахівець, аби дати точну оцінку стану ротової порожнини та підібрати ефективну методику залежно від ситуації. 

Як проходить професійна гігієна у VINIR

Професійна гігієна у нашій клініці складається з трьох етапів.

1 етап — ультразвуковий. Робота починається з видалення твердих зубних відкладень (каменю) з поверхні зубів, особливо з внутрішньої сторони. Видалити їх за допомогою зубної щітки не вийде. Найдієвіший спосіб — застосування ультразвукового апарата. 

2 етапвидалення нальоту. Після видалення зубного каменю лікар приступає до зняття пігментованого нальоту. Для цієї процедури застосовуємо повітряно-абразивний метод Air-flow (порошок, що містить кальцій), який швидко й ефективно очищає зуби від нальоту й водночас не пошкоджує емалі. 

3 етап — полірування. Після очищення поверхні зубів від відкладень поліруємо емаль за допомогою професійної щітки й пасти, яку підбираємо індивідуально під кожну ситуацію. Це знижує чутливість емалі та підвищує її бар’єрні функції, а також на деякий час посилює захист від небажаної атаки бактерій. 

Тільки після такої ретельної чистки зубів та за умов подальшого правильного домашнього догляду вони довго залишатимуться у здоровому стані. Крім цього, професійне чищення робить зуби світлішими, бо видаляє пігментований наліт, і повертає їм природний блиск.

Якщо вам саме час оновити свою усмішку — запрошуємо до VINIR! Окрім професійної гігієни пропонуємо повний спектр стоматологічних послуг: художня реставрація зубів, лазерне відбілювання, ортодонтичне лікування, встановлення вінірів та інші. 

Записуйтесь за телефоном +38 (067) 716 29 85