image
Новина
Професійна гігієна — це необхідність, а не маркетинговий хід
Дата публікації: 12 березня

Професійні зубні пасти, ополіскувачі, очищення зубів у кріслі стоматолога — вважаєте, що все це не більше, ніж реклама? Що ж, у клініці VINIR нам доводилося таке чути й не раз, а ще чимало пацієнтів вважають, що їхні зуби врятують чудо вініри.

Та все ж ми доводили й продовжуємо доводити пацієнтам, що професійна гігієна ротової порожнини — це не маркетингові хитрощі, а необхідність. Навіть якщо ви ретельно чистите зуби вдома, на них все одно поступово утворюються зубні відкладення та камінь.

Чому зубний наліт — це не жарти 

Спочатку на зубах утворюється м’який наліт, який легко відчистити в домашніх умовах. Однак не всі ділянки легко почистити зубною щіткою.

Дрібні часточки їжі, які збираються у таких місцях, поступово склеюються та стають більш щільними — вони мінералізуються. Після цього наліт твердішає та перетворюється на зубний камінь, якого можна позбутися лише під час професійної чистки у стоматолога.

Часом камінь потрапляє у ясеневу кишеню, що призводить до кровоточивості ясен, розхитування та випадання зубів. На щастя, регулярна професійна гігієна ротової порожнини може запобігти цьому. Тож якщо зубний протез поки що не у ваших планах, ретельно дбайте про чистоту ротової порожнини.

Як часто слід робити професійну гігієну зубів

Емаль варто берегти, а кожна професійна гігієна — навантаження на неї. Міжнародна асоціація стоматологів рекомендує чистити зуби у стоматологічному кабінеті двічі на рік. Цього цілком достатньо, щоб запобігти розвитку карієсу.

Крім цього, у клініці VINIR обов’язково рекомендуємо професійну гігієну зубів перед тим, як перейти до стоматологічного лікування. Це покращує стан ясен і спрощує лікування чи підбір правильного тону матеріалу під час реставрації.

Тож якщо ви хочете зробити художню реставрацію зубів або поставити вініри, додайте до переліку підготовчих робіт і професійну чистку ротової порожнини.

Професійна гігієна — швидка допомога без лікування зубів

Якісно виконана процедура дозволяє попередити чи позбутися:

  • карієсу;
  • запалення ясен;
  • несвіжого дихання;
  • ймовірності розхитування і випадання зубів.

А ще професійне очищення ротової порожнини — це спосіб позбутися нальоту від чаю, кави чи тютюнового диму. Як бачите, з дотриманням умов гігієни вартість голлівудської усмішки не така вже й висока. 😉

Як відбувається магія: етапи проведення професійної гігієни

  • Огляд ротової порожнини. Він потрібен, щоб стоматолог міг зрозуміти, які ділянки потребують більш ретельного догляду, чи немає у роті запальних процесів тощо.
  • Чищення ультразвуком — перший етап усунення накопичень на зубах. Спеціальний скайлер за допомогою коливальних рухів усуває камінь з емалі, але при цьому не пошкоджує її.
  • Чистка Air-Flow видаляє наліт з поверхні зубів струменем спеціального аерозолю, який складається із фторованої води та спеціального порошку. З цією процедурою легко очистити видиму поверхню зубів і міжзубні проміжки та провести масаж ясен.
  • Полірування поверхні зубів з допомогою різноманітних щіточок, чашечок і спеціальних паст додає зубам гладкості та блиску.
  • Фторування. Під час нього зубний ряд покривають спеціальним розчином, який підвищує стійкість емалі. Така процедура є додатковою профілактикою появи карієсу.

Лікування у VINIR починається з професійної гігієни!

Ми цінуємо здоров’я кожного пацієнта. Саме тому не беремося за масштабне стоматологічне лікування без попередньої чистки ротової порожнини. Адже працюємо для того, щоб ви насолоджувалися досконалим результатом процедур, а не побічними діями, які можуть виникнути через недотримання протоколу проведення лікування.

Тож якщо ви раніше ігнорували професійну чистку зубів, не розуміли, навіщо вона вам перед лікуванням, чи вважали, що можете самостійно відчистити все у домашніх умовах, саме час переглянути своє рішення та дбати про зуби професійно разом з клінікою VINIR.

Пам’ятайте, профілактика сьогодні — це здоров’я ваших зубів у майбутньому!

Для запису на професійну гігієну зубів чи інші процедури телефонуйте: +38 (067) 716 29 85