image
Новина
До клініки без зуба, а з клініки — із зубом: як це працює
Дата публікації: 02 листопада

Більше про те, як можна повернути втрачений зуб протягом одного дня за допомогою дентальної імплантації, читайте у блозі стоматологічної клініки VINIR.

 

Одномоментна імплантація — більша частина лікування за один день

Якщо ви маєте зуби, які вже не «жильці», то одномоментна імплантація — ваше рішення. Протягом одного дня лікар видалить залишки приреченого зуба та зафіксує на це місце титановий імплантат. Коронку на нього зможемо прикріпити після приживлення імплантата. 

 

Крок за кроком: які маніпуляції здійснює стоматолог

 

  • Огляд ротової порожнини

 

Щоб скласти план дій, потрібно розуміти, в якому стані зуби зараз, чи потрібно проводити лікування до імплантації. На цьому етапі стоматолог проводить гігієну ротової порожнини, лікує карієс, встановлює коронки чи проводить інше втручання, якого потребує пацієнт.

А також вирішує, чи потрібна пацієнтові кісткова пластика, адже якщо зуба немає протягом якогось часу, кісткова тканина у ділянці могла атрофуватися, а кріпити імплантат нікуди. 

 

 

  • Складання плану імплантації

 

На цьому етапі ми обираємо модель, прогнозуємо місце фіксації імплантату, кут його нахилу, особливості коронки тощо. Продумуємо всі етапи процедури наперед, щоб під час самої імплантації нас не застав зненацька жоден нюанс.

 

 

  • Здавання аналізів

 

Перед тим як проводити імплантацію, стоматолог має переконатися, що загальний стан організму в нормі та не потребує втручання. Для цього рекомендуємо здати загальні аналізи, щоб переконатися, що все гаразд, та мінімізувати ймовірність ускладнень після імплантації.

 

 

  • Імплантація

 

Коли всі процедури завершені, команда стоматологів може переходити до імплантації. У VINIR працюємо за узгодженим планом роботи та за авторською методикою, яку розробив директор клініки Вадим Репецький. 

Відразу ж після процедури даємо пацієнтові всі необхідні рекомендації щодо догляду за імплантатом на період приживлення. Крім цього, залишаємося із пацієнтами на зв’язку для додаткових консультацій телефоном.

А через кілька місяців під час повторної зустрічі замінюємо тимчасову коронку на постійну та узгоджуємо планові зустрічі для обслуговування конструкції.

Імплантат — це конструкція, яка відчувається як рідний зуб, витримує такі самі навантаження та виглядає як гармонійна частина вашої усмішки. У клініці VINIR повернемо вам можливість жувати й усміхатися!

 

Записуйтеся за номером: +38 (068) 708 58 05