image
Новина
Естетика реставрацій: як зробити їх непомітними
Дата публікації: 01 жовтня

Ховаєте усмішку, коли робите фото? Повірте, ви не одні: багато хто соромиться навіть маленьких дефектів своїх зубів і через це усміхається менше. Та не варто: за допомогою художньої реставрації можна легко виправити ситуацію! Більше про цю «магічну» для усмішки послугу читайте у блозі стоматологічної клініки VINIR.  

Що таке художня реставрація у стоматології

Це процедура, завдяки якій можна замаскувати плями на емалі, позбутися тріщин та щілин. А ще — виправити незначні викривлення та відновити частково зруйновані карієсом зуби. 

Від інших методів вона відрізняється тим, що стоматолог відновлює зуб, мінімально обточуючи його поверхню та видаляючи лише ті його частинки, які вже непридатні й лише шкодять зубу. Це ніяк не впливає на жувальну функцію, а після процедури зовнішній вигляд покращується й усмішка виглядає природно.   

Насамперед лікар огляне ротову порожнину, аби оцінити її стан та визначити оптимальний варіант реставрації. Якщо ж виявляться певні захворювання, як от розвиток карієсу чи запалення ясен — спершу потрібно вилікувати їх, а тоді вже братися за відновлення. 

Суть методу в тому, що лікар наносить на зуб композитний матеріал кількома шарами та використовує для «засушування» спеціальну лампу. Потім працює над формуванням природного рельєфу зуба, а тоді акуратно полірує спеціальними дисками та щіточками. Завдяки цьому усмішка має натуральний вигляд.  

Кому потрібна художня реставрація зубів

Прямих показань немає. Втім, художня реставрація стане вдалим рішенням у таких випадках:

  • дрібні тріщини чи сколи;
  • вікове стирання зубів; 
  • неоднакова довжина або форма;
  • нерівномірний колір тощо.

Варто розуміти, що за допомогою цього методу можна виправити незначні дефекти, але серйозні — наприклад, неправильний прикус чи значне викривлення зубів — потребує відповідного ортодонтичного лікування

Скільки часу триває ефект?

Відреставровані зуби слугуватимуть до 3-5 років за умови, що ви дбатимете про щоденну домашню гігієну та робитимете професійну чистку ротової порожнини, аби підтримувати зуби у належному стані. Композитні реставрації потребують ретельного підходу, адже з часом вони тьмяніють. Втім, проблему можна легко розв’язати за допомогою полірування.

Ми у стоматологічній клініці VINIR працюємо з сучасні фотополімерними матеріалами від німецьких, японських та американських виробників. Вони не лише міцні та надійні, а й за виглядом не відрізняються від природних зубів.  

Наші фахівці мають вагомий досвід у сфері естетичної реставрації зубів, тож ви можете бути впевненими в тому, що після процедури будете задоволені своєю новенькою усмішкою. Ховати її вам точно більше не захочеться! 

Записуйтеся на візит у VINIR — допоможемо вам усміхатися впевнено! Запис за телефоном: +38 (067) 716 29 85