image
Новина
Гарантія на стоматологічне лікування — ознака хорошої клініки
Дата публікації: 15 вересня

Коли звертаєтеся до стоматологічної клініки за лікуванням та протезуванням зубів, звичайно, вам хочеться отримувати послуги найвищої якості. Як зрозуміти, що вирізняє хорошу стоматологію з-поміж інших?

 

Наприклад, у клініці VINIR: 

  1. Працює команда досвідчених фахівців. 

Вадим Репецький, головний лікар та засновник нашої клініки, переконаний, що в медичній сфері безперервний розвиток є надважливим — саме тому фахівці клініки VINIR постійно практикуються у нових методах лікування, відвідують тематичні семінари та проходять курси підвищення кваліфікації.

 

  1. Лікарі використовують лише спеціалізоване медичне обладнання.

Цифрові технології лікування, наявність потужних мікроскопів для отримання чіткого результату та використання якісних матеріалів дозволяють нам проводити стоматологічні маніпуляції на найвищому рівні. 

 

  1. Дотримуються всіх санітарних норм.

Ми надаємо безпечне лікування: проводимо дезінфекцію приміщення після кожного пацієнта, а наш персонал регулярно змінює захисні маски та використовує лише одноразові рукавички.

 

  1. Пацієнтів інформують про методи лікування заздалегідь.

У VINIR стоматологи складають детальний план лікування індивідуально для кожного пацієнта. У плані описуємо етапи лікування, прогнозовану кількість візитів та вартість. 

 

  1. Надають гарантію на більшість стоматологічних послуг.

 

Саме про останній пункт говоримо більше далі у блозі.

 

Як працюють гарантії у стоматології

 

Процес лікування зубів — дуже індивідуальний, а завданням фахівця перед початком лікування є зважити всі фізіологічні особливості пацієнта. Наявність стоматологічної гарантії, крім відповідальності клініки за свою роботу, забезпечує пацієнта довірою до фахівця та послуг клініки в цілому. 

 

Скажімо, протезування одного зуба для пацієнта завершилося вдало, а клініка надала стоматологічну гарантію на лікування. Якщо протягом визначеного гарантійного терміну з протезом трапиться неприємний інцидент, клініка зобов’язана безоплатно виправити недолік, за умови дотримання пацієнтом рекомендацій під час лікування. Це стандарт у світовій стоматології. 


На які послуги надає гарантію клініка VINIR

 

Ми пропонуємо широкий асортимент стоматологічних послуг: професійну гігієну, лікування і протезування зубів, дентальну імплантацію, художню реставрацію зубів, встановлення вінірів та ін. Перелік усіх наших послуг ви можете переглянути в розділі Послуги.


Ми впевнені у своїй роботі, тому надаємо трирічну гарантію на такі процедури:

  • дентальна імплантація (якщо імплантат не приживеться, замінимо його коштом клініки);
  • реставрації;
  • протезування конструкціями різного роду: накладки, коронки, вініри.

 

У клініці VINIR усі етапи лікування стоматолог обов’язково узгоджує з пацієнтом. Наприклад, якщо стоматолог ставить вам коронку, то їй обов’язково передуватиме зліпок, виготовлення та попередня примірка. Якщо це звичайне лікування зубів (наприклад, видалення нерва), проводимо комп’ютерне обстеження, аби ви могли бачити, в якому стані знаходиться ваш зуб, і порівняти з результатом, який ви отримаєте після лікування. А якщо це, наприклад, імплантація — кожен етап ми узгоджуємо з пацієнтом і пояснюємо всі процедури, які виконуємо. Крім цього, всі матеріали (вкладки, коронки, протези, вініри, імпланти тощо) виготовляємо у власній зуботехнічній лабораторії.  

 

Ми у VINIR не просто так гарантуємо якість своїх послуг. У нашій клініці ви будете задоволені не лише результатом, а й сервісом, який ми надаємо! 

 

Розпочніть лікування з упевненістю — записуйтеся на консультацію за телефоном: +38 (067) 716 29 85