image
Новина
Хто з голлівудських зірок обрав вініри та чому
Дата публікації: 27 серпня

Раніше досконала усмішка була недосяжною мрією, якщо, звісно, ви не народилися з рівненькими зубами правильної форми. Та тепер виправити недоліки зубного ряду швидко та просто можна за допомогою встановлення вінірів. Саме тому цим методом вже не один рік користуються голлівудські зірки.

Більше про те, які знаменитості реставрували зуби вінірами та чому вони обрали цей метод, читайте далі у блозі приватної стоматологічної клініки VINIR.

Том Круз

Чоловік знаменитий не лише зірковою роллю у франшизі «Місія нездійсненна», але й довгою історією свого стоматологічного лікування. Стан усмішки актора був дуже плачевний, тож не дивно, що на лікування зубів пішли роки. Крім відбілювання та вирівнювання зубів брекетами, актор наважився і на реставрацію вінірами. І, мусимо визнати, усмішка актора тепер справді зіркова.

Зак Ефрон

В актора були нерівні зуби та помітна діастема між центральними різцями. Однак керамічні вініри виправили ці дефекти та зробили усмішку Зака бездоганною. Завдяки вінірам вдалося приховати діастему, виправити форму зубів та зробити їх білішими.

Джордж Клуні

Красива усмішка далеко не завжди була візитівкою голлівудського красеня Джорджа Клуні. На старих знімках можна побачити, що зуби актора були значно меншими. Річ у тому, що в актора є звичка скреготіти зубами, тож аби запобігти подальшому сточуванню зубів, він наважився на встановлення вінірів.

Селін Діон

Ще на початку своєї кар’єри Селін реставрувала тьмяний зубний ряд вінірами та стала власницею заворожливої усмішки. Завдяки вінірам усмішка співачки стала білосніжною, а форма зубів більш пропорційною.

Майлі Сайрус

Акторка та співачка мала проблеми із зубами ще з підліткового віку. І якщо в дитинстві викривлені зуби виглядали мило, з віком потреба у покращенні естетики усмішки зростала. Після вирівнювання зубів брекетами зірка наважилася на керамічні вініри. Що ж, коли ми дивимося на свіженькі фото зірки, переконуємося, що реставрація зубного ряду пішла їй на користь.

Демі Мур

Чарівна усмішка — візитівка Демі Мур. Хоча до встановлення вінірів можна було зауважити, що зуби голлівудської красуні мали жовтий відтінок та були дещо стертими. Й хоч для відновлення усмішки зірка вдавалася до багатьох методів, та все ж згодом зупинилася на реставрації вінірами.

Кетрін Зета Джонс

У підлітковому віці акторка носила брекети, а згодом виявилося, що вона страждає на бруксизм. Щоби вдосконалити свою усмішку, вона неодноразово проходила процедуру відбілювання, та лише після встановлення вінірів Кетрін більше не доводиться відновлювати естетику своєї усмішки у кабінеті стоматолога кожні пів року.

Тож, як бачите, реставрація вінірами давно не є стоматологічною новинкою, а зірки, які встановили їх, насолоджуються бездоганними результатами вже багато років.

З допомогою фіксації вінірів можна змінити колір, форму чи розмір зубів, замаскувати ерозію емалі, міжзубні проміжки, стертість чи нерівності зубного ряду. При цьому вони накопичують менше нальоту та не є складними у догляді. Середній термін служби вінірів — 20 років. Все про вініри, які встановлюємо ми у клініці VINIR, читайте у нашому блозі.

Всього кілька візитів до клініки VINIR, і ви отримаєте бездоганну усмішку, про яку мріяли роками!

Для запису телефонуйте: +38 (067) 716 29 85