image
Новина
Імплантація зубів: відповіді на найважливіші питання
Дата публікації: 16 липня

Наші пацієнти все частіше віддають перевагу цьому методу відновлення втрачених зубів: практика та відгуки доводять, що він найбільш ефективний та довговічний. Сьогодні відповімо на кілька питань, які найчастіше цікавлять тих, хто роздумує про імплантацію зубів: кому рекомендовано, якими є переваги цього методу, наскільки він дорогий і чи болісною є процедура.

У чому переваги імплантації

Імплантацію рекомендують у ситуаціях, коли людина втратила один або кілька зубів, а також за підвищеної чутливості до знімних протезів. Залежно від стану здоров’я пацієнта та його потреб, за одну процедуру можливо встановити навіть кілька імплантів. У чому ще переваги цього методу:

  • Зберігаєте здоров’я щелепи — при пережовуванні їжі навантаження на зуби розподіляється рівномірно, тому зубний ряд не розхитується.
  • Швидко звикаєте — знайомство та «притирання» з новими зубами відбувається доволі швидко, а вже через кілька днів імпланти відчуваються як рідні зуби.

 

  • Почуваєтеся комфортно — після встановлення імплантів не виникає жодних проблем із пережовуванням їжі, як це часто трапляється зі знімними та мостоподібними протезами. 

 

  • Зуби мають гарний вигляд — неозброєним оком практично не відрізнити імплантати від рідних зубів, на відміну від мостоподібних чи знімних протезів. Тому з імплантами ви почуватиметеся набагато впевненіше.
  • Довговічність — навіть найсучасніші мости служать не більш як 5-7 років. Якщо за імплантами відповідально й правильно доглядати, вони служитимуть так само довго, як і натуральні зуби. 

Але ж це, напевно, дорого?

Якщо порівнювати зі знімними протезами чи мостами — так, дорого. А втім, імплантація вбереже вас від ризиків, які можуть виникати при лікуванні іншими методами й при повторному лікуванні обходяться дорожче. 

Наприклад, під час імплантації не обточуються здорові сусідні зуби, як це відбувається при встановленні мостоподібних протезів, тому немає страху втратити їх через деякий час. 

У стоматологічній клініці VINIR імплантація — це не просто матеріали та встановлення. Ми включаємо в ціну консультації нашого фахівця, повне обстеження та супровід після операції. У випадку, якщо пацієнти хочуть поставити імплантати, але оплатити відразу потрібну суму складно, йдемо назустріч: можна оплатити послуги клініки за допомогою безвідсоткового розтермінування від ПриватБанку. Хочемо, аби якісне лікування було доступнішим!

А чи боляче встановлювати імпланти?

Насамперед імплантація зубів — це не просто процедура, а операція. Тому, як і після будь-якого хірургічного втручання, буде потрібен період заживлення імплантів та відновлення. Проте ми в клініці VINIR докладаємо всіх зусиль, аби процес імплантації минув максимально комфортно для пацієнта. 

Ми не застосовуємо загальної анестезії, через яку часто хвилюються пацієнти. Для дентальної імплантації, при якій у щелепну кістку вживлюється титановий штифт та фіксується коронка, цілком достатньо місцевої. Після неї ви зможете швидко повернутися до звичного ритму життя. Залежно від випадку та бажання пацієнта, іноді під час процедури використовуємо седацію — медикаментозний сон. 

Якщо вам потрібен надійний та естетично привабливий результат, звертайтеся до клініки VINIR. Наші фахівці проводять імплантування вже роками, регулярно стежать за стоматологічними новинками й сучасними методиками, тому ваша усмішка потрапить у дбайливі руки 🙂

Записуйтеся за телефоном: + 38 (067) 716 29 85