image
Новина
Коли пломба вже не допоможе: варіанти дій
Дата публікації: 16 листопада

Заболів зуб? Не біда, варто лише завітати на пломбування, і проблема розв’яжеться. Та можливість пломбування не вічна — рано чи пізно настає момент, коли натуральних тканин зуба недостатньо для такої реставрації. 

 

Більше про альтернативи пломбуванню читайте у блозі приватної стоматологічної клініки VINIR.  

 

Вкладка — те, що треба для жувальних зубів

 

Якщо залишилося принаймні 20% тканин зуба з опорними стінками, то вкладка — найкраще рішення. 

 

Це змодельований керамічний шматочок втраченого зуба, який стоматолог кріпить на натуральні тканини за допомогою надміцного клею. Така реставрація витриваліша та менше змінює колір, якщо порівнювати з пломбою.

 

Коронка — швидка допомога для ослабленого зуба

 

Коли пломбувати вже нічого, однак є високий ризик того, що зуб і далі руйнуватиметься, варто реставрувати його коронкою.

 

Лікар очистить всі уражені тканини, за потреби видалить нерв та зафіксує на оброблений зуб коронку — спеціально змодельовану за вашими параметрами копію зуба.

 

Матеріали, з яких виготовляють коронки, відрізняються, однак зазвичай вона максимально схожа на натуральний зуб, витримує такі самі навантаження та служить понад 10 років.

 

Місток чи краще щось надійніше? 

 

Мостоподібний протез й досі використовується стоматологами, та назвати це повноцінним та функціональним лікуванням складно. 

 

Щоб зафіксувати заміну на місці втраченого зуба, сусідні обпилюють та на них фіксують коронки, які стануть опорою для майбутнього моста — штучного зуба, який «нависатиме» над яснами у місці, де колись був натуральний зуб.

 

Дентальний імплантат — красиво, зручно, надовго

 

Це варіант лікування, за якого зуб або втрачений, або все ще залишається в ряду, але не підлягає лікуванню. В такій ситуації спеціаліст порекомендує вам видалити залишки зуба та замінити його на імплантат, на який згодом фіксується коронка.

 

Не забуваємо про професійну гігієну зубів

 

Вона — збільшення шансів на те, що ви не втратите наступного зуба найближчим часом. У більшості випадків пломбам, коронкам та імплантатам можна було запобігти, якби пацієнт вчасно проходив професійну гігієну ротової порожнини та лікування за рекомендацією стоматолога.

 

Під час процедури у клініці VINIR знімемо м’які та тверді відкладення на поверхні зубів та між ними, відполіруємо й дамо рекомендації щодо подальшого догляду.

 

Та якщо ситуація вже потребує серйознішого втручання, команда VINIR знайде рішення, яке буде максимально ефективним та передбачатиме мінімум лікарських маніпуляцій.

 

Обирайте професійне обслуговування вашої усмішки у клініці VINIR! 

Записуйтеся за номером: +38 (068) 708 58 05