image
Новина
Народна медицина для зубів, або Чому не варто займатися самолікуванням
Дата публікації: 22 січня

Частенько страх перед лікуванням зубів настільки сильний, що хочеться випробувати всі методу світу цього, щоби тільки не йти до стоматолога.

Та часто такі методи неефективні, а іноді навіть нелогічні. Тож у цій статті говоримо про найпоширеніші народні методи лікування зубів і розбираємося разом, які з них працюють, а які — руйнують ваші зуби.

Які народні засоби мають право на існування

У нашому уявленні — це ті, які принаймні не шкодять вашій ротовій порожнині. 

Народні методи лікування можуть мати місце лише у випадках, коли ви не маєте доступу ні до клініки, ні до аптеки. В такому разі лікар порекомендує тимчасово полегшити симптоми за допомогою підручних засобів. В інших випадках використання народних засобів невиправдане.

Якщо з’явився зубний біль, то необхідно терміново звернутися до стоматолога, щоб уникнути посилення больового синдрому та запобігти розвитку ускладнень, які неодмінно з’являються через відсутність своєчасного лікування. У VINIR ми запишемо вас на огляд якнайшвидше, а за потреби порекомендуємо дієві препарати для полегшення симптомів.

Коли народна медицина лише зашкодить?

Якщо вам потрібне невідкладне стоматологічне лікування — пломбування, дентальна імплантація чи протезування, — то ніяка народна медицина не зарадить. Вона може лише зробити ще гірше.

Перед тим як вдаватися до будь-яких засобів народної медицини, варто логічно подумати: чи існує примочка, відвар або олійка, яка здатна відновити ваш зруйнований зуб? Тож відкладайте всі справи на потім та йдіть рятувати зуб, поки у вас ще є шанс його зберегти.

А тепер до конкретики: які народні засоби ми не рекомендуємо

  • Спиртові примочки, які можуть як не подіяти, так і обпекти слизові оболонки ротової порожнини.
  • Суміші для відбілювання зубів із соди, кислот чи перекису водню. Такі сполуки — «бомба сповільненої дії» для вашої усмішки.
  • Теплі компреси, які у низці випадків здатні лише посилити біль та набряк.

 Важливо пам’ятати, що навіть якщо ви використовуєте народні методи, то це не повноцінне лікування, а тимчасова міра, яка полегшує симптоми. А єдиний спосіб позбутися цих симптомів та повернути собі комфорт — звернутися до фахівця.

 У VINIR ми не рекомендуємо пацієнтам покладатися на народні засоби, адже сучасні ліки та методи лікування працюють краще. Вони гіпоалергенні та не приховують симптоми, а усувають причину їхньої появи.

Ми проводимо пломбування, протезування, імплантацію, художню реставрацію, ендодонтичне лікування найвищої якості, тож звертайтеся — ми зробимо все, щоби зберегти зуб та позбавити вас болісних відчуттів.

 Для запису телефонуйте: + 38 (067) 716 29 85