image
Новина
«Не болить, то й не піду»: 4 помилки, через які потерпають ваші зуби
Дата публікації: 07 травня

Готові побитися об заклад, що кожна людина хоч раз у житті відкладала візит до стоматолога. То коштів немає, то часу бракує; а якщо є і перше, і друге — зуб не болить, можна почекати ще трохи. 

Таке «відтягування» є однією з найпоширеніших помилок, які ускладнюють потім лікування. Про це й про деякі інші помилки, а також чому їх варто уникати — читайте далі у блозі.

Очі не бачать — серце не болить

Зуб тобто. Не хочемо вас лякати, та якщо зуб не болить — це не означає, що він здоровий. Деякі захворювання, як-от карієс, розвиваються непомітно і на початкових стадіях не викликають болю. А якщо у вас раптом з’явився гострий зубний біль, це свідчить лише про одне — проблема виникла значно раніше. 

Тому рекомендуємо відвідувати стоматолога двічі на рік з метою профілактики: це допоможе виявити небезпеку ще на початкових етапах та  вбереже від серйозних захворювань. А ще регулярні огляди економлять кошти, які витрачаються на лікування «запущених» випадків. 

Хочете мати здорові зуби — полюбіть професійну гігієну

Це не вигадка стоматологів, а необхідність для вашого здоров’я. 

По-перше, так легше підтримувати здоров’я зубів. Завдяки професійній гігієні ви позбуваєтеся нальоту та зубного каменю, який накопичується у важкодоступних місцях навіть при хорошому домашньому догляді.

По-друге, професійна гігієна у комплексі з ретельним щоденним чищенням допомагає зберегти здоровий стан зубів надовше та повертає їм привабливий природний блиск.

Лікарю, а ви точно лікар? 

Не соромтесь запитувати лікаря про досвід роботи чи деталі щодо лікування. Ви не мусите бути суперекспертом, розумітися на видах зубних протезів, останніх новинках чи усіх видах імплантатів. Втім, якщо на ваші запитання щодо методів лікування чи матеріалів ви не отримуєте чітких вичерпних відповідей — подумайте двічі, чи варто довіряти свої зуби саме цьому фахівцю. 

Запитуйте про все, що вас цікавить, ще до початку лікування: так ви не ставите під сумнів кваліфікацію лікаря, а дбаєте про своє здоров’я. У клініці VINIR радо відповімо на всі ваші запитання під час огляду, адже працюємо задля того, щоб ви почувалися у нас безпечно та зручно. 

«У цьому світі немає гарантій, є лише можливості»

Та тільки не тоді, коли йдеться про якісні стоматологічні послуги. Чого лиш не почуєш за роки практики від пацієнтів: у когось після встановлення коронки вона випала через місяць, в інших занесена інфекція спровокувала запалення. Тому звертайтеся у клініку виключно в тому випадку, якщо там вам не бояться давати гарантію на стоматологічні послуги

Ми у VINIR впевнені у якості матеріалів, якими працюємо: використовуємо матеріали лише перевірених виробників, які отримали схвальні відгуки. А наші лікарі регулярно оновлюють свої знання та відвідують професійні семінари та курси. 

Крім цього, ми й самі охоче ділимося досвідом із молодими спеціалістами — у VINIR регулярно проводиться навчальний курс на тему методу «Все на 4» для хірургів, які протезують, та ортопедів, які імплантують.

На всі наші послуги ви отримаєте гарантію 3 роки, а за потреби зможете оплатити лікування з безвідсотковим розтермінуванням від ПриватБанку.

Лікуйте зуби вчасно та обирайте надійний догляд у клініці VINIR!

Записуйтеся до нас за телефоном: +38 (067) 716 29 85