image
Новина
План Б: що робити, якщо зуб вже втрачений
Дата публікації: 20 жовтня

Існує безліч способів повернути цілісність зуба, якщо він пошкоджений. Та є лише одне рішення, якщо він вже втрачений. Технічно рішень два, але ми не рекомендуємо мостоподібний протез, якщо є можливість встановити імплантат, адже міст — не повноцінний зуб, а лише віддалено схожа заміна.

Більше про те, як працює план Б — «Бездоганна дентальна імплантація» — читайте далі у блозі стоматологічної клініки VINIR.   

Йой, випав: коли бити на сполох і думати про встановлення імпланта?

Чим швидше, тим краще, адже якщо ви довго морально готуватиметеся до встановлення дентального імплантату, то ваша кісткова тканина у ділянці втраченого зуба може «розслабитися» та атрофуватися.   

У низці випадків, коли розуміємо, що зуб довго не протягне і рятувати нічого, рекомендуємо одномоментну імплантацію — видалення зуба та встановлення штучного кореня за один день. Так пацієнт уникає подвійної реабілітації та повертає собі здоровий зуб у стислі терміни.

Зуба нема вже давно: чи можна встановити імплантат?

Якщо перед дентальною імплантацією вам знадобиться нарощування кісткової тканини, у VINIR запропонуємо таку послугу. Вже через кілька місяців кісткової тканини буде достатньо, щоб надійно зафіксувати штучний корінь майбутнього зуба.

Після нарощування можемо переходити до класичної імплантації та розраховувати на бажаний результат.

А якщо вже є міст: що робити?

Ми завжди можемо зняти мостоподібну конструкцію. Обточені зуби відреставруємо коронками, а простір між ними займе зуб на імплантаті.

Як відчувається імплантований зуб

Точно так само, як і натуральний. Завдяки аналогічному принципу фіксації відчувається тиск і немає враження, ніби жуєш стороннім предметом. Корінь зуба бере на себе навантаження, а коронкова частина максимально відповідає анатомічним параметрам.

Встановили імплант, а що далі?

Після імплантації переходимо до етапу приживлення: протягом кількох місяців пацієнт ретельно дотримується рекомендацій стоматолога та не перенавантажує імплантат. А після його повного приживлення встановлюємо постійну коронку.

На цьому етапі роботи завершені, через кілька місяців очікуємо пацієнта на огляд знову, щоб переконатися, що він добре доглядає за конструкцією, а за потреби — скорегувати догляд та підказати, що не так.

Після цього залишаться лише планові огляди для технічного обслуговування, чистки конструкції та огляду ротової порожнини. Новий зуб тішитиме вас десятки років та не стане причиною дискомфорту, як це було без зуба чи з містком.

Обирайте лікування, яке дозволить забути про надокучливі проблеми із зубами. У клініці VINIR пропонуємо:

  • профілактичні послуги;
  • реставрацію різної складності;
  • протезування;
  • ендодонтичне лікування;
  • дентальну імплантацію.

Наша команда має значний досвід у стоматології, а на основні напрями роботи даємо гарантію.

Записуйтеся за номером: +38 (067) 716 29 85