image
Новина
Плануєте відбілювання? Ознайомтеся з протипоказаннями
Дата публікації: 28 травня

Єдиний спосіб безпечно відбілити зуби — це зробити його якісними перевіреними засобами під контролем фахівців. Так ви можете бути впевненими в тому, що не лише отримаєте красиву усмішку, а й збережете здоров’я зубів.

До речі, про здоров’я: хоч відбілювання є абсолютно безпечним, все ж воно має певні протипоказання. Звісно, потрібен огляд стоматолога, аби визначити, чи можна проводити процедуру саме у вашій ситуації, та з основними протипоказаннями до відбілювання ви можете ознайомитись у цьому блозі.

Сім разів перевір — один раз відбіли

Коли ми не рекомендуємо робити процедуру: 

  • білі чи коричневі плями на емалі — є ризик нерівномірного відбілювання, через що усмішка виглядатиме неестетично;
  • пломбування зубів — пломби відбілити неможливо, тому вони матимуть інший колір, ніж відбілені зуби; 
  • підвищена чутливість зубів — при відбілюванні препарати впливають на структуру емалі, роблячи її світлішою, тому за наявності чутливості зубів у пацієнта є ймовірність посилити її;
  • вагітність — деякі стоматологічні процедури для майбутніх мам допустимі, а ось ті, які не є терміновими, краще відкласти;
  • захворювання кровоносної системи й серця тощо. 

Немає протипоказань — беремося за професійну гігієну

Перед процедурою фахівець обов’язково проводить ретельний огляд ротової порожнини та професійну гігієну. Це потрібно для того, аби позбутися зубного нальоту й каменю, інакше відбілювання не буде достатньо ефективним. Проводять її допомогою ультразвуку та повітряно-абразивного методу Air-flow (порошок, що містить кальцій). 

Лише після цього можна точно визначити, чи варто робити відбілювання у вашій ситуації. Якщо жодних протипоказань чи захворювань зубів немає, лікар підбере ефективний метод відбілювання та надасть рекомендації, як доглядати за зубами після відбілювання.

І хочеться, і колеться: що робити, коли відбілювання вам протипоказане?

Якщо ви знайшли свій випадок у переліку протипоказань, не засмучуйтеся й у жодному разі не приховуйте це від свого лікаря. Фахівці клініки VINIR підберуть для вас альтернативні методи, завдяки яким можна покращити усмішку.

  • Художня реставрація зубів. Під час цієї процедури ми працюємо майже як художники: акуратно відновлюємо зуб і надаємо йому красивого вигляду. Постійно вдосконалюємося у цьому й підбираємо максимально схожі до природної емалі матеріали, які не відрізнити від рідного зуба. Тому після реставрації усмішка виглядає природно та привабливо. 

Процедура підійде у тих випадках, коли потрібно замаскувати плями на емалі або позбутися маленьких тріщинок та відновити незначні пошкодження.

  • Встановлення вінірів. Це тоненькі керамічні пластинки, які накладаються на зуби та здатні усунути відколи, тріщини, сліди попередніх реставрацій, аномалії форми, непропорційний розмір, нерівності тощо. 

Завдяки вінірам ви отримаєте ідеальну голлівудську посмішку, а за умов правильного догляду вони слугуватимуть вам до 20 років. 

Іноді краще поєднати різні процедури — у такому випадку наші фахівці підберуть найефективнішу комбінацію задля досягнення кращих результатів. Тож якщо ви прагнете усміхатися впевнено — завітайте у клініку VINIR: тут лікують надійно та безпечно!

Записуйтеся до нас на візит за телефоном: +38 (067) 716 29 85