image
Новина
«Рано ще для імплантатів»: чи існує вік, з якого їх ставлять
Дата публікації: 07 грудня

Проблеми з постійними зубами та їхня втрата — не рідкість навіть у дитинстві. Й відсутність зуба турбує і батьків, і малечу настільки, що вони навіть замислюються про імплантацію.

Більше про те, кому та коли показана дентальна імплантація, читайте далі. 

З якого віку можна встановлювати імплантати?

Стоматологи не рекомендують встановлювати дентальні імплантати людям до 18 років, адже щелепа та положення зубів тільки формується, а отже будь-який зайвий тиск може нашкодити. Що вже говорити про фіксацію титанового штифта, який лише додасть навантаження.

У низці випадків встановлення імплантатів не рекомендується аж до 25 років (до повної зупинки росту щелепи), щоб мінімізувати розвиток ускладнень під час періоду приживлення.

А чи можна проводити імплантацію літнім людям?

Треба, адже втрата зубів — один з основних їхніх болів. Проблеми із жуванням, неможливість чітко розмовляти, западання нижньої щелепи — ці проблеми боляче ранять наших батьків, дідусів та бабусь, хоч вони й мовчать.

Звісно, можна поставити й знімні протези, та вони не повернуть відчуття власних зубів та не усунуть дискомфорт. А от з імплантатами повертається відчуття «рідних» зубів та функціональність ряду — жувати, посміхатися, розмовляти знову можна вільно. 

Потрібно також зважати на протипоказання: низка захворювань є перепоною до імплантації, хоч і розвиватися вони можуть у будь-якому віці. Найчастіше ставити дентальні імплантати пацієнтам похилого віку можна та рекомендовано.

А серед протипоказань є хронічні, онкологічні, кардіологічні та гострі інфекційні захворювання.

Щоб зробити висновок щодо того, можна проводити дентальну імплантацію чи ні, спеціалісти клініки VINIR обов’язково збирають анамнез пацієнта, рекомендують зробити аналізи, проводять огляд, а на основі цієї інформації складають детальний план лікування. 

Зважаючи на те, що відновлення старших пацієнтів може відбуватися повільніше, складаємо графік індивідуальних оглядів та консультацій з урахуванням особливостей конкретного випадку. Так можемо бути впевненими, що результат лікування буде зразковим.

Коли імплантати — хороше рішення?

Показанням до дентальної імплантації:

  • втрата одного чи групи зубів;
  • адентія;
  • небажання використовувати знімні протези чи мостоподібні конструкції.

У VINIR застосовуємо передові методики та використовуємо системи, що робить імплантацію зубів комфортною та безпечною.

Якщо ви мрієте про комфорт, тривалий результат та практичність — звертайтеся до клініки VINIR!

Записуйтесь на огляд за телефоном: +38 (068) 708 58 05