image
Новина
Реставрація усмішки: як не перетворити її на штучну
Дата публікації: 01 грудня

Покращити усмішку можна за допомогою різних видів реставрації: від художньої, коли лікар виправляє незначні пошкодження зубів, і до керамічної, для якої використовуються керамічні накладки, коронки та вініри. За допомогою цього методу можна відновити стан зуба (чи кількох зубів) так, що він не відрізнятиметься за виглядом від своїх побратимів. 

 

Ми б сказали, що це ціле мистецтво, яке потребує особливих умінь, досвіду та професіоналізму. Адже деякі усмішки після невдалих відновлень виглядають штучно та неприродно. На що варто звертати увагу пацієнтам, які хочуть відреставрувати зуби, — читайте далі у блозі стоматологічної клініки VINIR.

 

Біленька, але не «унітазна»

 

Попри стереотип про білосніжну голлівудську усмішку, здорові натуральні зуби людини насправді не є кришталево білими. Ба більше, вони навіть не однотонні. «Біліше білого» — це про рекламу прального порошку, а не про зуби 🙂 

 

Тому досвідчений стоматолог підійде до питання з іншого боку й підбере матеріали для реставрації так, аби усмішка виглядала красиво й природно, а не як новий унітаз. Саме так, до речі, називають зуби, які мають штучний вигляд.

 

Фахівці стоматологічної клініки VINIR використовують всю палітру для максимально точного підбору кольору. Вам завжди підберуть той відтінок, який гармоніюватиме з іншими зубами. 

 

«Хочу зуби як у Тома Круза!»

 

Іноді пацієнти показують фото улюблених акторів чи співаків і кажуть, що хочуть такі самі зуби, як у них. Та варто розуміти: ми всі різні й у кожного свої унікальні природні дані. Те, що пасує комусь, може не надто пасувати вам. 

 

Тому при реставрації стоматолог враховує не лише колір, а й форму зубів. Згодом він моделює її з урахуванням індивідуальних особливостей ротової порожнини кожного пацієнта.

 

Вічне питання: дешевші чи дорожчі?

 

Кожен метод реставрації має свої плюси, а подекуди й мінуси. Термін експлуатації оновлених зубів залежить і від того, який матеріал для реставрації ви оберете. Пояснимо на прикладі встановлення вінірів.

 

Отже, пацієнт може обрати кераміку або композитний матеріал.

 

Керамічні вініри

мають чудові показники: вони міцні, стійкі до зовнішніх впливів і здатні зберігати гарний вигляд до 20 років. Можна підібрати максимально наближений до кольору зубів відтінок і проводити реставрацію як окремих зубів, так і всієї зони усмішки. Цей метод зазвичай дорожчий, вимагає кількох візитів до лікаря, але й слугують вініри довго. 

 

Композитні вініри

виготовляють і встановлюють безпосередньо в кабінеті стоматолога за одне відвідування. Якщо порівнювати з керамікою, коштують вони недорого, проте й термін їхньої служби менший — до 5 років. Відрізнятимуться вони й за виглядом: якщо кераміці можна поставити «відмінно», то композитні виглядатимуть просто «добре». 

 

Естетична реставрація зубів — це не лише застосування новітніх технологій та використання сучасних матеріалів, а й справжня ювелірна майстерність та високий професіоналізм лікарів-стоматологів. Про якість роботи фахівців клініки VINIR свідчать відгуки задоволених пацієнтів, які вже оновили свої усмішки й тепер почуваються впевнено та комфортно. З радістю подбаємо про те, аби так почувалися й ви!

 

Записуйтеся на візит за номером: +38 (068) 708 58 05