image
Новина
Топ 5 виправдань не йти до стоматолога та причини, чому таки варто
Дата публікації: 24 вересня

У багатьох людей сама лише думка про відвідування кабінету стоматолога викликає нервове сіпання ока, тремтіння в колінцях та вигадування 100+ причин, чому візит варто відкласти. Зібрали для вас найпоширеніші з тих, з якими стикалися за роки роботи у стоматологічній клініці VINIR — ділимося 🙂

Виправдання 1: зараз не болить

Мабуть, найпоширеніше пояснення небажання відвідувати стоматолога. Дехто помилково думає, що відчуття болю — єдина причина, чому варто записуватися на візит, та насправді це не так. 

Деякі захворювання, як-от карієс, можуть бути спочатку непомітними й не спричиняти жодного дискомфорту. Та якщо не виявити їх вчасно, лікування може бути тривалішим або дорожчим. Сьогодні це крихітна пляма на зубах, а завтра ви соромитиметеся своєї усмішки та питаєте про встановлення вінірів

Радимо відвідувати стоматолога двічі на рік: профілактика допоможе звести будь-які ризики виникнення захворювань до мінімуму та впевнитися у тому, що з вашими зубами все гаразд. 

Виправдання 2: поки що терпимо

Мабуть, найсильніший конкурент попереднього виправдання. Знамените «поки що терпимо» — це безліч додаткових годин у кріслах стоматологів тих пацієнтів, які відкладали візит, доки не «припекло». 

Біль не з’являється нізвідки: організм повідомляє, що з ним щось не так. Зубний біль не можна ігнорувати, так само як і будь-який інший, а проблему варто усувати відразу, а не тоді, коли мова йде вже про видалення зуба. 

Чи варте воно того? Навряд. Краще звернутися до лікаря ще на стадії зубного каменю чи перших проявів болю: так ви матимете значно більше шансів на швидке та безболісне у всіх проявах лікування.

Виправдання 3: це дуже дорого

Звісно, якщо нехтувати порадами фахівців та вчасно до них не звертатися, ціна на лікування зростатиме — адже кількість проблем із зубами, що потрібно виправити, також збільшуватиметься. Наприклад, у дитинстві батьки можуть не подбати про виправлення неправильного прикусу у дітей — і згодом це виливається у низку проблем. 

Та й у дорослих «затягування» призводять до того, що замість маленької пломби, яку можна було поставити відразу на ще маленьку дірку, людина оплачує встановлення дентального імплантату.

Тож лікування зубів може бути значно економнішим, якщо дотримуватися простих порад та вчасно записуватися на візит до стоматолога. Ми у клініці VINIR з розумінням ставимося до обставин наших пацієнтів і намагаємося йти їм назустріч. Тому ви можете оплачувати послуги клініки з безвідсотковим розтермінуванням від ПриватБанку. Хочемо, аби якісна стоматологія була доступна всім! 

Виправдання 4: мені соромно

Деякі пацієнти почуваються незручно через те, що, за їхніми словами, у роті — повна катастрофа. У когось сильно деформований зубний ряд, а хтось затягнув з лікуванням попри застереження лікаря — і тепер соромиться прийти до нього повторно.

Фахівці стоматологічної клініки VINIR переконані: не існує ситуацій, за які вам має бути соромно. Наше завдання — не засуджувати, а зробити все, аби виправити проблему та допомогти вам надалі правильно піклуватися про свою усмішку.

Виправдання 5: не знаю, до кого звернутися

Часто причиною невпевненості пацієнтів є негативний досвід: у минулому невдало полікували зуби, й тепер людина думає, що це повториться. Або ж фахівці у різних клініках мають кардинально протилежні думки щодо лікування, що лише додає розгубленості пацієнту: кого йому врешті-решт слухати?

Радимо звертати увагу на кілька основних чинників:

  • гарантія на стоматологічні послуги;
  • досвід і кваліфікація фахівців;
  • інформування про методи лікування.

У кожному з цих пунктів у VINIR — тверде «відмінно». Ми впевнені в якості методів та матеріалів, з якими працюємо, а також у професійності лікарів. Тому надаємо гарантію 3 роки на всі  послуги клініки. А ще складаємо детальний план лікування, аби пацієнти були заздалегідь ознайомлені з усіма його етапами.

То як, у вас ще й досі є виправдання не йти до стоматолога? Сподіваємося, що ні. 🙂 Завітайте у стоматологічну клініку VINIR та переконайтеся: лікування може бути безпечним, надійним та комфортним!

Для запису на огляд телефонуйте: +38 (067) 716 29 85