image
Новина
Імплантація: для кого це лікування
Дата публікації: 22 вересня

Дентальний імплантат — це штучний титановий корінь, який вживлюють у кісткову тканину, а потім на нього фіксують коронку. Внаслідок цього отримуємо конструкцію, що повністю відтворює натуральний зуб.

Дентальна імплантація — хороший варіант для відновлення втрачених зубів, який має низку переваг на противагу іншим методам.

Більше про імплантацію та її переваги читайте далі у блозі.

Кому показана імплантація зубів

Імплантат — це найбільш прогресивний та ефективний метод відновлення втраченого зуба. Цей метод естетичний, довговічний та комфортний, тож його рекомендують за втрати одного чи кількох зубів, а також за підвищеної чутливості до знімних протезів.

А от протипоказання до проведення процедури поділяються на абсолютні та відносні.

Серед відносних протипоказань до дентальної імплантації:

 • авітаміноз;
 • запальні захворювання ротової порожнини;
 • пародонтит, пародонтоз чи остеопороз;
 • зменшення об’єму кісткової тканини;
 • серйозні патології прикусу;
 • погана гігієна ротової порожнини;
 • вагітність та лактація;
 • вік (не менш як 18 років).

За наявності відносних протипоказань імплантація неможлива до повного усунення чинника ризику.

До абсолютних протипоказань до імплантації належать:

 • захворювання крові;
 • хронічні захворювання;
 • порушення роботи імунної системи;
 • серцево-судинні захворювання;
 • онкологічні захворювання.

Ці протипоказання не дозволяють проводити дентальну імплантацію, тож за цих захворювань лікар підбере для вас інший варіант лікування.

Чому імплантація — найкращий метод заміни зуба

Альтернативою імплантатам є знімні та мостоподібні протези. Однак вони, звісно, не є такими самими зручними у використанні та служать значно менше часу.

Імплантати повністю замінюють втрачені зуби, а протези на штифтах ефективно виконують жувальну функцію на рівні з натуральними зубами. Завдяки надійній фіксації пацієнтам значно простіше звикнути до зубів на штучних коренях.

Крім цього, таке лікування не потребує обточування сусідніх зубів як, наприклад, встановлення коронки.

Щоб дентальна імплантація пройшла успішно, потрібно ретельно готуватися до процедури та орієнтуватися на індивідуальні параметри та особливості пацієнта.

Як підготуватися до дентальної імплантації:

Завдання лікаря-імплантолога — повернути пацієнтові здоров’я, впевненість у собі та своїй усмішці без ризику ускладнень. Щоб так і було, необхідно ретельно підготуватися до процедури.

Для початку слід оглянути зуби на наявність карієсу, запалення ясен чи інших пошкоджень. Якщо пошкодження є, їх необхідно усунути, а якщо все гаразд, — провести професійну гігієну ротової порожнини.

Крім цього, потрібно, щоби пацієнт покинув куріння та навчився правильно доглядати за зубами та яснами вдома. Адже без цього процес приживлення імплантату ускладнюється.

Проводимо імплантацію одного, кількох зубів або всього ряду на 4 або 6 штифтах. З таким лікуванням ви отримаєте красивий, функціональний та природний зубний ряд.

У клініці VINIR проводимо імплантацію зубів вже багато років, тож знаходимо рішення та втілюємо їх у життя навіть у найскладніших випадках. Крім цього, не лише проводимо лікування, а й навчаємо пацієнтів стежити за ротовою порожниною так, щоб нова усмішка служила роками.

Обирайте імплантацію у VINIR — отримуйте відновлену усмішку!

Для запису телефонуйте: +38 (067) 716 29 85