image
Новина
Сучасна стоматологія не може бути дешевою. Але чому?
Дата публікації: 30 квітня

Ціни на стоматологічні послуги в Україні нерідко стають предметом дискусій. Чи дійсно вартують того дентальна імплантація, протезування зубів, вініри та навіть гігієна? У цьому матеріалі ми розповімо, від чого залежить ціна.

 

  • Освіта лікаря.

 

Аби здобути медичну освіту, треба докласти чимало зусиль. І ще чимало зусиль і коштів треба докласти, аби отримані знання перетворити на практичні навички та регулярно вдосконалювати їх. Лікар, який вчився 30 і 40 років тому, безумовно, має необхідну базу. Але з огляду на швидкість розвитку технологій і нововведень він навряд встигатиме за сучасними лікарями. Тож якщо він прагне бути корисним для пацієнтів і не випадати з ринкових реалій, просто зобов’язаний постійно підвищувати кваліфікацію. А це — серйозні капіталовкладення.

 

  • Обладнання та інструментарій.

 

Якість лікування залежить не лише від умінь стоматолога, а й від того, з чим він працює. Навряд чи вдасться досягти ідеального результату з бормашиною, яку випустили 20 років тому. Так само не вдасться і виробити ідеальний за формою та кольором штучний зуб, якщо використовувати для цього застарілі інструменти.

 

  • Санітарні вимоги до приміщення.

 

Стоматологи не працюють будь-де. Для того, аби виконати ту чи іншу маніпуляцію з зубами, стоматологічний кабінет має відповідати нормам: конкретна висота стелі, площа, наявність природного освітлення, нетоксичні ремонтні матеріали тощо. Знайти таке приміщення і зробити в ньому ремонт — непросто і недешево.

 

  • Зарплата й інші видатки.

 

У маленькому місті ціна на стоматологічні послуги трохи нижча, ніж у Києві, наприклад. Це, зокрема, пов’язано з  тим, що клініка має витрачати менше грошей на оплату оренди, що середня зарплата лікарів на ринку праці менша, що буде менший потік клієнтів, а відповідно менша кількість персоналу й видатків на покриття комунальних послуг.

Як працює ціноутворення у клініці VINIR

Окрім того, що наші лікарі мають хорошу освіту й регулярно оновлюють знання та навички, а обладнання в клініці є висококласним і сучасним, ми також надаємо гарантію на свої послуги. Лікарі VINIR регламентують: якщо протягом трьох років у пацієнта зламається протез, який він ставив у нас, чи трісне вкладка, яку ми робили, ми переробимо все з нуля власним коштом.

«Коли ми надаємо будь-яку послугу (чи це звичайна чистка, чи складне протезування на імплантах), завжди беремо на себе відповідальність за неї. Очевидно, що ця послуга має бути якісною. Якщо між зубами застрягає їжа або вініри чи коронки не відповідають бажаному кольору, повну відповідальність за це беремо ми й переробляємо безкоштовно. У VINIR пацієнту в такому випадку не нараховують додаткову плату за анестезію, матеріали, роботу або час», — каже засновник клініки VINIR Вадим Репецький.

За словами головного лікаря, дешевша пропозиція на ринку точно є, але якість не буде кращою — це 100 %. Так само як можна знайти й клініки, де ціни вищі. Однак у VINIR пацієнти отримують ідеальне співвідношення ціни та якості.

«Взагалі ми завжди акцентуємо на профілактиці. Та сама регулярна професійна гігієна запобігає пошкодженню зубів. А коли люди економлять на профілактиці, тоді постає питання про імплантацію чи и лбдкоронки, які коштують недешево», — підсумовує Вадим Репецький.

Клініка VINIR — це якісні стоматологічні послуги та відповідальні стоматологи, які працюють за новітніми світовими стандартами. Ті, хто довіряють усмішку нам, повертаються до наших фахівців знову і знову. Але вже суто за профілактичними оглядами.

Вкладайте у своє здоров’я один  из дразу, аби потім не витрачати більше!

Запис на консультацію за телефоном: +38 (067) 716 29 85