image
Новина
Чому відкладати лікування зубів невигідно?
Дата публікації: 19 серпня

Як часто ви відкладали візит до стоматолога, бо боїтеся болю чи ніяк не можете (або не хочете) викроїти час на лікування? Припускаємо, що бодай раз таке траплялося у житті кожного, адже лікування зубів й досі у багатьох асоціюється із чимось страшним, неприємним і небажаним.

Та стоматологічне лікування XXI століття зовсім інше. За сучасного підходу вам не доведеться миритися з незручностями під час візитів чи обирати між естетикою та функціональністю. Більше про те, чому не варто відкладати стоматологічне лікування, читайте далі у блозі.

Лікуйте зуби вчасно — витрачайте менше

За своєчасного звернення до лікаря ви зможете зменшити не лише масштаби лікування, а й витрати на нього. Адже, погодьтеся, встановити маленьку пломбу значно дешевше, ніж коронку чи дентальний імплантат. А вона неодмінно знадобиться, якщо ігнорувати проблеми із зубами.

Звісно ж, можна намагатися заощаджувати на матеріалах чи кваліфікації лікаря, однак ми у VINIR переконані, що це останнє, на чому варто економити. Адже від цього залежить якість та довговічність лікування.

Вчасне лікування — комфортне лікування

Біль — це природний сигнал організму, який повідомляє, що щось не так. Тож якщо він з’явився, не варто його ігнорувати — організм прагне відновитися з мінімальними втратами. Усувайте проблему ще на стадії нальоту чи появи каменю, а не тоді, коли справа вже йде до втрати зуба.

Тим паче, що сучасне стоматологічне лікування не передбачає болю, адже за вашого бажання чи потреби лікар застосує анестезію. Для знеболювання він зробить ін’єкцію тонкою голкою, а місце уколу обробить спеціальним спреєм чи гелем.

Профілактика ускладнень

Планові стоматологічні огляди дозволяють не проґавити проблему із зубами, поки вона ще не стала надто серйозною. Якщо відвідувати стоматолога та проводити професійну чистку зубів регулярно, то шанси зберегти зуби ціленькими значно зростають.

Головними ознаками захворювання зубів є:

 • кровоточивість ясен;
 • неприємний запах з рота;
 • рухомість зубів;
 • плями на емалі;
 • дискомфорт у ротовій порожнині.

Якщо ви помітили у себе один чи кілька симптомів, що вказані вище, не рекомендуємо зволікати з візитом до стоматолога.

Здорові зуби — ще один крок до отримання голлівудської усмішки

Якщо ви вирішили пройти реставрацію зубного ряду або встановити вініри, вам слід знати, що на уражених карієсом зубах їх проводити не можна. Те саме стосується і запалених ясен.

Крім цього, невилікувані зуби з часом виглядатимуть все гірше й гірше, а реставрувати їх стане складніше. Наприклад, якщо ви звикли регулярно відбілювати зуби, краще ретельно стежити за здоров’ям усмішки, адже висвітлити пломби чи коронки не вийде.

Обираєте VINIR — отримуєте найкращу турботу про зуби

Ми зібрали команду, яка проводить стоматологічне лікування різного типу та складності.

У приватній стоматологічній клініці VINIR пропонуємо послуги з:

 • дентальної імплантації та протезування;
 • ортодонтичного лікування;
 • реставрації зубів;
 • лікування уражень зубів;
 • ендодонтичного лікування;
 • профілактичного догляду.

Ми розуміємо, що стоматологічне втручання далеко не завжди буває вчасним. Тож для вашої зручності ми організували домовленість з ПриватБанком, за якою наші пацієнти отримують безвідсоткове розтермінування вартості лікування на три платежі. Або на більше платежів на умовах банку.

За доступним та якісним стоматологічним лікуванням звертайтеся до клініки VINIR!

Для запису телефонуйте: +38 (067) 716 29 85