image
Новина
Як відчувається імплантований зуб
Дата публікації: 25 червня

Дуже часто пацієнти уявляють собі дентальний імплантат як чужорідне тіло, яке завжди відчуватиметься у роті як щось зайве. Та чи справді це так?

Більше про те, як відчувається імплантат та за яким принципом він функціонує, читайте у блозі стоматологічної клініки VINIR.

Як фіксують імплантат та чому його «відчувають»

Коли ми кажемо пацієнтам, що фіксуємо імплантат у щелепну кістку, то відчуваємо їхню внутрішню напругу 🙂 Та насправді процедура може викликати лише дискомфорт, який швидко минає. Втім, хоч імплантація це мікрохірургія, та проводиться вона під місцевою анестезією. Таке лікування не вимагає тривалої реабілітації, а відразу ж після нього чимало пацієнтів спокійно вирушають на роботу.

Така фіксація імплантату дозволяє отримати конструкцію, яку не доведеться берегти від надмірних навантажень чи пошкоджень. Зуби на імплантах за функціональністю та естетичністю повністю повторюють натуральні.

Титановий штифт вкритий різьбами, завдяки яким він щільно вростає у кістку та відчувається як натуральний корінь. Після повного загоєння під час жування ви відчуватимете цілком природний тиск на зуб, до якого ви звикли.   

А що відчувається під час дентальної імплантації

Під час процедури використовуємо знеболювальні препарати, з якими пацієнт не відчуває нічого, крім тиску. Дискомфорт може з’явитися трохи згодом, коли дія знеболювального уколу почне слабнути. 

Протягом кількох днів після процедури можуть з’являтися неприємні відчуття, однак вже через 1-2 тижні вони повністю зникнуть. Протягом цього часу можна використовувати знеболювальні препарати, щоб усунути навіть найменший дискомфорт. 

Який результат отримують пацієнти клініки VINIR

Після повного приживлення імплантату ми замінюємо тимчасову коронку на постійну. Правильно встановлена постійна конструкція виглядає натурально та витримує не менші навантаження, ніж натуральний зуб. 

Періодично потрібно проводити професійну гігієну ротової порожнини та чистку конструкції — імплантат з правильним доглядом слугуватиме десятки років.

98 % імплантатів, які встановлюємо у клініці VINIR, успішно приживлюються. В іншому разі безкоштовно проводимо повторну імплантацію, якщо проблема виникла не через неправильний догляд.

Ми пропонуємо не тільки протезування на імплантатах, але й високоякісний догляд за конструкцією після неї. З таким лікуванням та сервісом ви зможете впевнено жувати й усміхатися!

Хочете повернути втрачений зуб? Записуйтеся до клініки VINIR за телефоном: +38 (067) 716 29 85