Послуги
Художня реставрація

З її допомогою можна відновити колір, форму та втрачені тканини зуба. Художня реставрація — доступний й ефективний спосіб повернути усмішці красу.

Ендодонтичне лікування

Вважаєте, що нерви зуба потрібно видаляти, щойно він стає болісно чутливим? Ви просто не чули про ендодонтичне лікування.

Імплантація

Хочете повернути собі один або кілька зубів? Імплантація — науково обґрунтований метод відновлення естетики та функціональності усмішки.

Професійна чистка

Аби зуби були здоровими, двічі на рік потрібно проводити професійну чистку в стоматологічному кабінеті. У клініці VINIR лікарі за допомогою сучасного обладнання знімають тверді та м’які зубні відкладення, здійснюють профілактику чутливості та, за бажанням клієнта, проводять відбілювання.

Протезування

Усунення великих дефектів зуба пломбами призводить до руйнування його тонких стінок. Аби зберегти здоров’я ротової порожнини, у клініці VINIR застосовують мікропротезування вкладками.

Вініри

Вініри — це тонкі накладки, які дозволяють виправити незадовільну форму зуба, колір або скоригувати викривленні ділянки усмішки.