main_banner
Професійна чистка

Професійна гігієна є частиною профілактики захворювань тканин парадонта. З гігієни починається будь-яке стоматологічне втручання, бо чистка значно зменшує кількість патогенних мікроорганізмів у порожнині рота. У стоматологічній клініці VINIR професійна чистка зубів проводиться в декілька етапів:

  1. Ультразвук знімає тверді відкладення.
  2. М’який наліт, наліт курця, наліт від харчових барвників видаляється повітряно-абразивною обробкою приладом Prophyflex фірми KaVo з порошком карбонату кальцію (ProphyPEARLS). Частинки порошку prophyflex wirkung мають форму сфери та пористу структуру: стикаючись з поверхнею зуба, вони створюють ефект «сніжки». Таким чином ефективно видаляється наліт і не травмується емаль зуба (на відміну від порошку на основі бікарбонату натрію, частинки якого мають гострі краї, якими пошкоджують емаль).
  3. Потім ми поліруємо зуби фтормісткою малоабразивною пастою. На цьому етапі зуби набувають природного кольору та вже стають білішими.
  4. На завершення наші лікарі наносять гель проти чутливості зубів і для профілактики карієсу.
  5. Останнє — урок гігієни. Наші стоматологи навчать вас правильно чистити зуби, підберуть засоби гігієни, необхідні саме вам, порадять зубні пасти.

Волієте запобігати проблемам, а не вирішувати їх? Приходьте до нас на професійну чистку — і ваші зуби служитимуть вам на кілька десятків років довше.

Вартість
лікування
*Ціни зазначені в гривнях
Розширена консультація з складанням плану лікування та описом рентгену
150
Комплексна гігієна порожнини рота (ультразвук, Air flow, порошок біглюконат кальцію (КаVo PROPHY pearls), паста, оптрагейт, набір анти-СНІД)
950
Лазерне відбілювання (made in USA)
2000
Всі ціни
Переваги лікування у клініці Vinir
photo
Лікування без болю
Застосовуємо безпечну сучасну анестезію. Надаємо послугу «лікування вві сні».
photo
Усі фахівці під одним дахом
Надаємо всі стоматологічні послуги в одному приміщенні клініки: від чистки до імплантації.
photo
Доступні ціни на якісні послуги
Ціни на послуги в нашій стоматологічній клініці не є низькими, але залишаються прийнятними для пацієнта. Ми використовуємо якісне обладнання та хороші матеріали, даємо гарантію на свою роботу.
photo
Стоматологічний туризм
Якість послуг, які ми надаємо, приваблює щороку більше пацієнтів з інших регіонів. Майже третина наших пацієнтів — з інших міст, близько 10 % приїздить до нас з-за кордону.
photo
Клієнтоорієнтованість
Якщо ви обмежені в часі, ви все одно отримаєте висококласні якісні послуги. Ми складаємо логістику відвідувань, де продумуємо, коли провести видалення, коли — імплантацію; коли поставити брекети, а коли між цими процедурами полікувати всі зуби, щоб не втратити дорогоцінний час.
photo
Чіткість, ясність, прозорість
Складаємо план лікування, де прописуємо термін лікування, усі етапи лікування та витрати пацієнта максимально детально.