main_banner
Реставрація вінірами

Ви вірите, що зірки Голлівуду мають такі осяйні усмішки від природи? Комусь дійсно пощастило від народження, але переважно знаменитості реставрують зуби. Й найчастіше саме вінірами. Чому? Бо вініри — це надміцні керамічні накладки товщиною від 0,3 мм. Вони:

  • виглядають природно (можна обрати будь-який відтінок матеріалу);
  • довго служать без погіршення вигляду та стану (близько 20 років);
  • ефективно вирішують різні стоматологічні проблеми (з мінімальним препаруванням зуба можна виправити форму, колір, розташування та ін.).

Завдяки гладенькій поверхні керамічних вінірів на зубах не утворюється наліт, що значно підвищує чистоту порожнини рота, а це — здорові та красиві ясна.

Реставрація вінірами — сучасний і безпечний спосіб отримати красиву усмішку. Записуйтеся на консультацію — і наші лікарі розкажуть більше про процедуру, а також покажуть фотографії пацієнтів, які вже скористалися послугою.

Вартість
лікування
*Ціни зазначені в гривнях
Розширена консультація з складанням плану лікування та описом рентгену
150
Вінір
9100
Всі ціни
Переваги лікування у клініці Vinir
photo
Лікування без болю
Застосовуємо безпечну сучасну анестезію. Надаємо послугу «лікування вві сні».
photo
Усі фахівці під одним дахом
Надаємо всі стоматологічні послуги в одному приміщенні клініки: від чистки до імплантації.
photo
Доступні ціни на якісні послуги
Ціни на послуги в нашій стоматологічній клініці не є низькими, але залишаються прийнятними для пацієнта. Ми використовуємо якісне обладнання та хороші матеріали, даємо гарантію на свою роботу.
photo
Стоматологічний туризм
Якість послуг, які ми надаємо, приваблює щороку більше пацієнтів з інших регіонів. Майже третина наших пацієнтів — з інших міст, близько 10 % приїздить до нас з-за кордону.
photo
Клієнтоорієнтованість
Якщо ви обмежені в часі, ви все одно отримаєте висококласні якісні послуги. Ми складаємо логістику відвідувань, де продумуємо, коли провести видалення, коли — імплантацію; коли поставити брекети, а коли між цими процедурами полікувати всі зуби, щоб не втратити дорогоцінний час.
photo
Чіткість, ясність, прозорість
Складаємо план лікування, де прописуємо термін лікування, усі етапи лікування та витрати пацієнта максимально детально.